 Életveszélyesen bántalmazott egy idős nőt egy férfi Rétközberencsen
Életveszélyesen bántalmazott egy idős nőt egy férfi RétközberencsenÉletveszélyt okozó testi sértés bűntett gyanúja miatt folyik eljárás egy 20 éves rétközberencsi lakos ellen, akit a rendőrség közleményében csak H. S.-két nevezett meg.
A férfi a nyomozás adatai szerint május huszonnyolcadikán éjjel betört a település egy lakóházába, és minden előzmény nélkül bántalmazta az ott élő nyolcvanöt éves nőt, majd távozott a helyszínről. Az asszony a bántalmazás következtében életveszélyes sérülést szenvedett.
A rendőrséget a nő házi gondozója értesítette másnap a történtekről, amit követően a rendőrség május harmincadikán otthonában elfogta a feltételezett tettest.
A férfit gyanúsítottként hallgatták ki, valamint bűnügy őrizetbe vették – a gyanúsított elismerte a bűncselekmény elkövetését. A rendőrség az illetékes ügyészség felé előterjesztést tett a gyanúsított letartóztatásának indítványozása érdekében.